Back to top
Share

Коркова дошка без рамки

boris besko 05.08.2021 0 comments

Коркова дошка без рам

Коркова дошка без рам лише починає свій шлях, тому знайти та купити дошку з пробкового дерева де не використвується рамка досить складно.

Зараз можна знайти два варіанти таких дошок.

 

  • У першому випадку для виробництва використовується виключно корковий матеріал. Відповідно дошка має товщину від 1-го сантиметра. Оскільки пробка сама по собі не дуже міцна, то тут можливі лише дошки невеликих розмірів, максимум 60 на 90 сантиметрів.
  • У другому випадку пробковий матеріал поєднано з міцною підкладкою зробленою з МДФ, ДСП, фанери чи іншого схожого матеріалу. Разом з тим коркова дошка без рам за монолітністю схожа, а то й переважає звичайні дошки але виглядає набагато привабливіше за рахунок відкритих боків. Якраз другий варіант ми використовуємо для дощок Corky середніх та великих розмірів.

Відсутність рами також дає можливість створювати унікальні та нестандартні форми дощок.

 

Рамка для коркової дошки

Традиційно ми звикли уявляти дошку з коркового дерева в алюмінієвому або дерев’яному обрамленні. Звичайно, рама має свої переваги, адже завдяки їй конструкція стає міцнішою та монолітною.

З іншого боку, рама дає змогу заховати недоліки та дешевизну виробництва. Коркові дошки від виробника що використовує профіль швидше за все мають тонку пробкову підкладку (2 міліметри) та який-небудь дешевий наповнювач, що використовується як основа (картон, пінопласт і тд).

Відповідно ви можете отримати не товсте коркове покриття, як очікували, а дошку коркову в алюмінієвій рамі де 80% схованих за кулісами зовсім не пробка. Можливо тут немає нічого поганого і дошка справді виконує свої функції але голки триматимуться не так міцно і зовнішній вигляд буде втрачено швидше ніж хотілося б.

 

Коркова дошка без рамки купити

Коркову дошку без рамок можна купити в інтернет-магазині Corky. Ми гарантуємо прийнятну ціну і доставку в будь-який регіон України за допомогою Нової пошти або Укрпошти. У Києві дошку можна забрати самовивозом.

5/5 - (9 votes)

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.