Back to top
Share
  • Станом на зараз ми не працюємо та не приймаємо замовлення!

Коркова дошка

Відображаються усі з 10 результатів

Коркова дошка надзвичайно універсальний предмет інтер’єру. Вона може бути використана в офісі і вдома, в дитячій кімнаті для слів з англійської мови та на кухні для рецептів або списку покупок. Обмінюватися повідомленнями; кріпити замітки і записи; зберігати спогади і фотографії; створити карту бажань – це тільки початок списку її можливостей. Вона вже давно перестала бути предметом виключно офісного інтер’єру, бо все більше і більше людей купують та використовують коркові дошки вдома.
А головне, що дошка з коркового дерева недорого коштує та ідеально підходить для організації робочого і не дуже простору.

Дошка коркова – як вона зроблена?

Всі дошки Corky виготовлені з кори коркового дуба, що росте на Іберійському півострові (Іспанія і Португалія). На тлі постійного використання пластику та інших нафтопродуктів застосування натуральних матеріалів дозволяє дешево отримати екологічно чисту основу для коркової дошки.
Батькам важливо знати, що такий матеріал має гіпоалергенні властивості і відштовхує пил. Саме тому дошки Corky висять не тільки в офісах, а й в дитячих садках, школах і дитячих кімнатах. Коркова дошка для НУШ також стала дуже популярною.
Звертаємо вашу увагу на те, що ми не використовуємо дешеві картонні підкладки щоб ціна коркової дошки зменшилась.

Переваги коркової дошки Corky

  • Можна сформувати коркового поверхню будь-которого розміру, від найменшої соти 13×15 см до гігантських 2 на 3 метри чи більше при потребі.
  • Зазвичай коркові дошки мають стандартні розміри. Це, по-перше, означає що ваша дошка абсолютно нічим не буде відрізнятися від інших, а, по-друге, потребуватиме достатньої площади на стіні для кріплення. З Corky ж можна створити абсолютно будь-який розмір та форму.
  • Зручність транспортування. У зібраному вигляді дошка поміщається в рюкзак або пакет. А вартість її доставки значно нижчих середньої по ринку. Такоже її просто перевішувати при необхідності.
  • Унікальна форма. Станом на зараз ми робимо шестикутні, квадратні та прямокутні форми, а також фігурні дошки. А головне, ці окремі варіанти можна поєднати створивши індивідуальну форму для вашого проекту.
  • Кріплення. Ми використовуємо клейкі кріплення. Досить притиснути дошку на потрібному місці. Не потрібно свердлити дірки в стінах або купувати рідкі цвяхи.
  • Оскільки коркова дошка Corky не має рамок, то її вага в 2-3 рази нижче ваги звичайних дощок такого ж розміру.

Скільки коштує коркова дошка?

Ми довго працювали над тим, щоб вийшло оптимальне співвідношення якість і ціна. А тому знизили витрати на рекламу, маркетинг, продажі – все другорядне, але зате дошки Corky зроблені з хорошої португальської пробки і без дешевих картонних підкладок. При цьому кожна з них неповторна, тому що зроблена вручну, а ціна коркової дошки залишається на прийнятному рівні.

Коркова дошка купити

Якщо ви перебуваєте в Києві, то замовити її можна онлайн, а забрати скориставшись самовивозом. У той же час ми доставляємо товари по всій Україні за допомогою Нової пошти та Укрпошти. Отримати своє замовлення в Дніпрі, Львові, Харкові, Одесі, Тернополі та інших містах можна вже на наступний день після відправлення. Для більш віддалених пунктів, містечок і сіл доставка може зайняти 2-3 дні. Доставка, до речі також коштує недорого – на рівні 60 – 70 гривень за 5-6 наборів.
Приємних покупок!

4.8/5 - (51 votes)