Back to top
Share
  • Станом на зараз ми не працюємо та не приймаємо замовлення!

Мудборди

Відображаються усі з 7 результатів

Що таке мудборд

Мудборд – це металева сітка певного розміру, яка може використовуватися як стильний органайзер або оригінальна інтер’єрна прикраса. Якщо ви вирішили замовити мудборд, будьте впевнені, що цей аксесуар допоможе вам у візуалізації творчих ідей або бізнес-проектів. З його допомогою ви зможете наочно продемонструвати свій «посил», створити відповідну атмосферу в будинку або в офісі, оформивши стильний інформаційний куточок.

Перед тим, як купити мудборд, важливо зрозуміти, з якою метою він вам потрібен. Стильні органайзери з металу можуть використовуватися для створення:

  • дощок бажань;
  • фотоколажів;
  • візуалізації бізнес-проектів.

Виріб може мати різні розміри та конфігурацію, від яких залежить його вартість. Мудборди є металевими сітчастими полотнами квадратної або прямокутної форми, які можуть мати дерев’яну підставку або кріплення для монтажу на стіну. Від габаритів та кількості вічок залежить ціна мудбордів, на якій можна розміщувати улюблені фотографії, листівки з мотивуючими слоганами або презентаційні слайди, що відображають суть вашої бізнес-ідеї чи проекту.

Основне завдання виробу – наочно подавати будь-яку інформацію за допомогою картинок, фотографій або тематичних аксесуарів.

Купівля мудборду: кому це цікаво?

Металевий мудборд може використовуватися як інформаційне панно або декоративний елемент інтер’єру. Мудборд – це дошка настрою, яка допомагає створювати відповідну атмосферу та візуалізувати мрії та бажання, а також наочно фіксувати цілі та завдання бізнес-проектів.

Перед тим, як вибрати та купити мудборд, спочатку варто визначитися з його призначенням та місцем розташування у квартирі чи офісі. Дошки настрою можуть стояти на горизонтальній поверхні (на столі, тумбі чи комоді) або висіти на стіні. Настінні органайзери найчастіше використовуються:

  • у інтер’єрному декорі квартири;
  • у робочому кабінеті;
  • у дизайнерській майстерні;
  • у фото-студії, салоні краси, тренінговому центрі тощо.

Якщо ви плануєте купити мудборд, щоб використовувати його регулярно, періодично змінюючи фотографії та листівки, найпростіше розмістити його на робочому столі. Такі моделі мають дерев’яну або пластикову підставку, дизайн якої повинен відповідати інтер’єрному стилю приміщення.

Металеві дошки можуть використовуватися як декоративно-інформаційна дошка практично де завгодно. Такі панно прикрасять будь-який сучасний офіс, громадський заклад, робочий кабінет, будинок чи квартиру.

Де купити стильний мудборд

Якщо ви хочете купити мудборд для розміщення надихаючих картинок, мотивуючих нотаток або улюблених фото, інтернет магазин «Corky» – до ваших послуг! У каталозі представлені дошки вражень для створення ефектних полотен з яскравими малюнками, мальовничими фотографіями чи листівками бажань, які стануть справжньою окрасою будь-якого інтер’єру!

Компанія «Corky» є виробником, тому пропонує своїм клієнтам максимально низьку ціну та зручну доставку містами України (при замовленні товарів на суму понад 2500 грн, доставка – безкоштовна).

5/5 - (1 vote)