Back to top
Share

Про нас

В першу чергу інтернет-магазин Corky це ідея про унікальність речей та індивідуального простору. Меблі, декор, аксесуари – все це що оточує нас в побуті та в роботі повинно додавати цінності та робити комфортнішим навколишній простір.
Як виробник ми створюємо унікальні коркові дошки нестандартних розмірів та форм та мудборди для відображення вашого настрою в інтер’єрі.
Ідея дощок від Corky з’явилась коли ми зрозуміли, що всі пробкові дошки на ринку України виглядають зовсім нудно та однаково. Напевно, ніхто не думав, про те що пробкова дошка може бути не лише прямокутною. Ми ж пропонуємо 3 варіанти розмірів та 3 варіанти форм, яких зараз в Україні не робить ніхто.

Партнерство

Через наш магазин можна купити не лише коркову дошку Corky.
Станом на 2021 рік у нас також можна придбати предмети декору зі стабілізованого моху, бетонні кашпо та настільні дерев’яні лампи Zholudi та граматичні блокноти для вивчення англійської мови від мовної школи Eagles.
Ми відкриті до співпраці і з радістю обговоримо Ваш проект, якщо він відповідає нашим цінностям.
Не можна сказати що в Corky дотримуються якогось одного стилю чи напряму. Швидше ми беремо звичайні речі та робимо їх індивідуальними і трошки кращими ніж вони були раніше.

Цінності

 • Унікальність. Малоймовірно, що ви зможете знайти речі що виробляє або продає Corky чи наші партнери десь в іншому місці. В основному товари нашого інтернет-магазину індивідуальні, більшість з них виготовляються вручну.
 • Екологічність. Ми використовуємо лише екологічно чисті матеріали для наших продуктів. Де це можливо мінімізуємо використання пластику, продуктів нафтопереробки і тд.
 • Відкритість та співпраця. Всі наші внутрішні процеси відкриті. Ми вітаємо здорову конкуренцію, бо вона робить продукт якіснішим та доступнішим користувачам, а ринок прозорим. Багато крутих проектів народжуються як результат співпраці різних команд та компаній.
 • Доступність. Собівартість одиниці продукції виготовленої вручну вища ніж такого ж товару масового виробництва. Ми готові заробляти менше але робити наші продукти доступними для звичайного користувача.
 • Живий інтерес до своєї справи. Шукати нові варіанти, робити нові продукти, додавати цінність вже існуючим – саме інтерес до продукту є двигуном Corky.

Асортимент

 • Коркові дошки;
 • Мудборди;
 • Дерев’яні настільні лампи;
 • Граматичні блокноти для вивчення англійської мови.

Доставка замовлень

 • Інтернет-магазин Corky здійснює доставку по всій території України за допомогою Нової пошти та Укрпошти.  Зазвичай ми надсилаємо замовлення того ж або наступного дня після оплати замовлення, а термін доставки складає 1 – 3 дні.
  В Києві замовлення також можна забрати скориставшись самовивозом.

Коркова дошка за індивідуальним замовленням

Одним з напрямків нашої діяльності є виготовлення коркових дощок та мудбордів за індивідуальними замовленнями. Якщо ви шукаєте підрядника для виготовлення індивідуального замовлення залиште заявку у нас на сайті або зателефонуйте за контактним номером для отримання консультації та оцінки вартості проекту.

Ділись фото своєї дошки з хештегом #corkystore

Підписуйся на @corky_store щоб знайти більше ідей