Back to top
Share
Коркова дошка розміром 30 на 60 сантиметрів міцно кріпиться на стіні за допомогою чотирьох саморізів. Саморізи та дюбелі в комплекті. Кріплення монолітне та підходить для будь-яких типів стін.
Дошка від виробника Corky виготовлена з дрібнозернистого коркового матеріалу товщиною 5 мм. У якості підкладки використано 3.5 міліметровий лист МДФ. Таким чином Загальна товщина дошки складає 8.5 мм., а вага близько 1-го кілограму.
Для склеювання поверхонь використано спеціальний клей для коркових панелей. Він екологічно чистий, міцний та запобігає вздуттям коркової поверхні.
Дошка підходить для постійного, частого використання. Терміну придатності немає.Важливо! Ми не використовуємо у якості підкладки папір чи картон, не користуємось тонкою пробкою 1-2 мм. Такі дошки можна знайти в кожному канцелярському магазині але в порівнянні з ними дошки Corky в рази якісніші та довговічніші. Ви отримуєте товсту коркову поверхню для своїх цілей.
Наші дошки не потребують рамки, бо в них використані тільки якісні матеріали. Завдяки цьому профіль (бік дошки) має гарний вигляд і його не потрібно приховувати. Кромка кожної дошки відшліфована вручну та має заокруглену форму. Кути також заокруглені.Завжди раді відповісти на ваші запитання!
Dimensions 60 × 0,8 × 30 cm
  1. Олена

    5 out of 5

    Відмінний сервіс! Замовила коркову дошку 30/60, доставили швидко, оплатила готівкою, так зручно і легко! Сподобався красивий профіль. Дошка прийшла в точнісінько, як на фото. Спасибі!

Add a review

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.