Back to top
Share
  • Станом на зараз ми не працюємо та не приймаємо замовлення!
Out of Stock
Немає в наявності

Коркова дошка 30×60

375,00 грн.

5.00 out of 5 based on 1 customer rating
5.00 (1) Write review

Наші дошки не потребують рамки, бо в них використані тільки якісні матеріали.

This product is currently out of stock and unavailable.
Коркова дошка розміром 30 на 60 сантиметрів міцно кріпиться на стіні за допомогою чотирьох саморізів. Саморізи та дюбелі в комплекті. Кріплення монолітне та підходить для будь-яких типів стін.
Дошка від виробника Corky виготовлена з дрібнозернистого коркового матеріалу товщиною 5 мм. У якості підкладки використано 3.5 міліметровий лист МДФ. Таким чином Загальна товщина дошки складає 8.5 мм., а вага близько 1-го кілограму.
Для склеювання поверхонь використано спеціальний клей для коркових панелей. Він екологічно чистий, міцний та запобігає вздуттям коркової поверхні.
Дошка підходить для постійного, частого використання. Терміну придатності немає.Важливо! Ми не використовуємо у якості підкладки папір чи картон, не користуємось тонкою пробкою 1-2 мм. Такі дошки можна знайти в кожному канцелярському магазині але в порівнянні з ними дошки Corky в рази якісніші та довговічніші. Ви отримуєте товсту коркову поверхню для своїх цілей.
Наші дошки не потребують рамки, бо в них використані тільки якісні матеріали. Завдяки цьому профіль (бік дошки) має гарний вигляд і його не потрібно приховувати. Кромка кожної дошки відшліфована вручну та має заокруглену форму. Кути також заокруглені.Завжди раді відповісти на ваші запитання!
Dimensions 60 × 0,8 × 30 cm
  1. Олена

    5 out of 5

    Відмінний сервіс! Замовила коркову дошку 30/60, доставили швидко, оплатила готівкою, так зручно і легко! Сподобався красивий профіль. Дошка прийшла в точнісінько, як на фото. Спасибі!

Add a review

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *