Back to top
Share
  • Станом на зараз ми не працюємо та не приймаємо замовлення!
Out of Stock
Немає в наявності

Коркова дошка 60×90

725,00 грн.

Загальна товщина дошки складає 8.5 мм., а вага близько 2 кг.

This product is currently out of stock and unavailable.

Коркова дошка 60 90 від виробника Corky виготовлена з дрібнозернистого коркового матеріалу товщиною 5 мм. У якості підкладки використано 3.5 міліметровий лист МДФ. 
Загальна товщина дошки складає 8.5 мм., а вага близько 2 кг.
Коркові дошки 60х90 підходять для постійного, частого використання. Терміну придатності немає.

Звертаємо вашу увагу на те що ми не використовуємо у якості підкладки пресований папір та картон, не використовуємо тонку пробку 1-2 мм. Такі дошки можна знайти в кожному канцелярському магазині. У порівнянні з ними дошки Corky в рази якісніші та довговічніші.
Наші дошки не мають рамки, оскільки в них використані тільки якісні матеріали. Завдяки цьому профіль (бік дошки) має гарний вигляд і його не потрібно приховувати. Кромка кожної дошки відшліфовується вручну та має заокруглену форму. Кути також заокруглені.

Дошка кріпиться на стіні за допомогою чотирьох саморізів, отвори для яких розміщені на кутах. Саморізи та дюбелі до них в комплекті. Таке кріплення дуже надійне та підходить для всіх типів стін. Повісити дошку можна горизонтально чи вертикально (виходить коркова дошка 900 мм на 600 мм).

Для склеювання поверхонь використовується спеціальний клей для коркових покриттів. Він екологічно чистий, міцний та запобігає вздуттям коркової поверхні. Наша дошка шкільна пробкова 900х600 може використовуватись в класах, дитячих садках чи вдома в дитячій кімнаті.
Завжди раді відповісти на ті питання, що ще залишились у вас.

Dimensions 90 × 0,8 × 60 cm

There are no reviews yet.

Be the first to review “Коркова дошка 60×90”

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *