Back to top
Share

Оформлення коркової дошки

Zajzeva Irina 21.10.2021 0 comments

Практичність і функціональність коркової дошки роблять її незамінним елементом для оформлення інтер’єру офісу або житлового приміщення. Навіть невелика площа вигідно використовується для залучення уваги, дозволяючи розмістити записи, фотографії, малюнки та іншу необхідну інформацію. Стандартний вид можна змінити вдалим оформленням коркової дошки, перетворивши її в елемент декору, що вигідно підкреслює основні риси обраного дизайну інтер’єру. Для цього лише необхідно вивчити всі можливі способи і вибрати найбільш підходящий, щоб дошка виглядала найбільш органічно і привабливо.

 

оформлення коркової дошки для інтер'єру приміщення
Оформлення коркової дошки для інтер’єру приміщення ФОТО: cottonbro – Pexels

 

Варіанти оформлення: оформлення коркової дошки для інтер’єру приміщення

Будь-які відступи від стандартного виду дошки квадратної або прямокутної форми коричневого кольору з додатком фантазії дозволяють зберегти всі практичні властивості матеріалу завдяки таким основним прийомам:

 

  1. Гра з формою

Поділ поля на окремі зони у вигляді пазла, частини якого можуть мати круглу або шестикутну форму, дозволяє повісити окремі частини на відстані один одного за принципом модульної картини. Цікаве рішення у вигляді шестикутних «сот» пропонує бренд Corky у вигляді затребуваного товару, який вже оцінили багато покупців.

 

  1. Використання рам

Привабливе обрамлення поліпшить сприйняття дошки в цілому. Вигідно виглядають контрастні за кольором, яскраві ультрамодні або штучно зістарені пластикові та металеві рамки, дозволяючи доповнити дизайн інтер’єру в будь-якому сучасному стилі. Різнобарвний пластик або блискучий метал здатні змінити погляд на звичний предмет інтер’єру, візуально залучаючи до нього увагу.

 

Оформлення коркової дошки Рама
Оформлення коркової дошки Рама ФОТО: cottonbro – Pexels

 

  1. Яскравий фон

Цей ефект нескладно створити власноруч, для цього досить розфарбувати основу в стилі абстракції, прикрасити зигзагами або смужками, стилізованими зображеннями тварин або привабливими пейзажами. Для успішної реалізації цієї мети найкраще підійдуть стійкі акрилові фарби, які дозволять вам відчути себе художником, навіть якщо у вас немає таких здібностей.

 

  1. Покриття на цілу стіну

Коркова дошка, розміщена в рамках однієї стіни, дозволяє вигідно оформити її в будь-якому вибраному вами стилі. У такого рішення є безсумнівний плюс – розширення простору для розміщення заміток і предметів, які будуть завжди на виду, одночасно зі створенням затишної і сучасної обстановки в кімнаті. Теплоізоляційні властивості натурального матеріалу з приємною фактурою допоможуть поліпшити мікроклімат в приміщенні, при цьому зручно організувати простір для розміщення необхідних дрібниць. Corky пропонує посилений шар пробки товщиною 0,5 см і якісну підкладку з МДФ, що збільшить тривалість і практичність використання дощок.

 

  1. Драпірування тканиною

Грамотно обраний тканинний фон дозволить дошці ідеально вписатися в концепцію оформлення всього приміщення. Це вигідне рішення, коли натуральний колір дошки не відповідає основній колірній гамі кімнати або ви хочете привернути увагу до виду дошки. Тканина повинна збігатися за кольором з інтер’єром або виступати контрастом до нього, привертаючи до себе увагу.

 

Ідеї ​​оформлення коркової дошки
Ідеї ​​оформлення коркової дошки ФОТО: cottonbro – Pexels

 

Ідеї ​​оформлення коркової дошки

Спосіб оформлення дощок необхідно підбирати відповідно до стилістичним підходом до оформлення приміщення. Різноманітність форм у вигляді кола, овалу і ромба дозволяє підкреслити незвичайність стилю хай-тек або лофт, в поєднанні з металевими рамками. Якщо інтер’єр класичний, не варто сильно відступати від стандартних прямокутних або квадратних рамок, їх можна розташувати поруч на одній стіни. Гарне оформлення коркової дошки можливо без втрати предметом своїх практичних якостей, при цьому креативний підхід тільки вітається.

Для оформлення дитячих кімнат з окремих коркових частин можна скласти цілу географічну карту, яка прикрасить інтер’єр і викличе інтерес до навчання. Обробка матеріалу у вигляді фігурок тварин і героїв улюблених мультфільмів викличе інтерес дітей і прикрасить кімнату.
Надійність пробкових дощок від бренду Corky дозволяє закріплювати канцелярське приладдя та демонструвати предмети рукоділля або біжутерію, що розширює сферу їх застосування.

Якщо ви уважно вивчите варіанти оформлення, то оформлення коркової дошки не стане для вас проблемою. Для цього достатньо підключити творче мислення і креативний підхід, і незвичайний дизайн або нестандартний погляд на речі зроблять цей елемент декору родзинкою вашого приміщення. Придбання дощок виправдовує себе як для організації стенду для нагадування про важливі справи в офісі, так і зручного простору для процесу навчання і щоденних нотаток.

5/5 - (12 votes)

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.