Back to top
Share

Карта бажань на корковій дошці

Zajzeva Irina 02.11.2021 0 comments

Гармонічне зібрання картинок, що символізують ваші потаємні мрії – карта бажань на корковій дошці, це потужний інструмент для акумулювання вашої енергії для досягнення бажаного в результаті самопрограмування. Принцип дії дошки багаторазово відзначався вченими та психологами завдяки чіткому формулюванню цілей та їх візуальному відображенню. Статистика підтверджує, що ті люди, які чітко позначають свої цілі, а також візуалізують їх, закладають майбутній успіх на рівні підсвідомості і в результаті досягають втілення своїх бажань набагато швидше ніж ті, хто цього не робить. Термін виконання задуманого при цьому становить 1-2 роки, тоді як у звичайному житті цей термін розтягується до 10 років.

 

Мапа бажань як вона працює
Мапа бажань як вона працює ФОТО: Zen Chung – Pexels

 

Мапа бажань: як вона працює?

Секрет роботи карти також полягає в тому, що ваші потаємні мрії постійно знаходяться перед очима, і ви можете в будь-який момент сконцентрувати свою енергію на бажаних цілях. Таким чином, карта бажань – це той інструмент, який дозволяє направити свій запит до Всесвіту та отримати бажану відповідь незабаром. Наочне зображення бажаного дозволяє впорядкувати думки, чітко ставити цілі та намітити шляхи їх вирішення.

Не варто думати, що карта бажань на пробковій дошці відразу допоможе вам змінити навколишню реальність, а вам можна при цьому не діяти. Це лише потужний засіб, здатний наблизити досягнення ваших цілей, конкретний план дій із зазначеними заздалегідь термінами. При цьому мріяти потрібно предметно, чітко вказуючи параметри – кількість грошей, марку машини, якості обранця чи вартість вашого майбутнього будинку. Щира віра у можливість досягнення вашої мети багаторазово збільшує шанси на успіх, дозволяючи “замовити” майбутнє.

 

Як зробити карту бажань на корковій дошці
Як зробити карту бажань на корковій дошці ФОТО: EKATERINA BOLOVTSOVA – Pexels

 

Як зробити карту бажань на корковій дошці

Щоб виготовити карту, потрібно підібрати потрібну поверхню, це може бути картонна основа або коркова дошка для карти бажань. Її потрібно розмежувати на сектори та в кожному прикріпити картинки, що символізують бажане майбутнє. Зображення потрібно підбирати в позитивному ключі, вирізати з журналів, намалювати або роздрукувати на кольоровому принтері. Вітається колаж з фото (родина, кохання, машина, гроші), що оточують вашу найкращу фотографію в центрі. Бажання мають бути особисто ваші, ні в якому разі не запозичені та не нав’язані чужою думкою. При виготовленні вашої особистої картки враховуйте таке:

 

  1. Робіть карту на самоті, відключіть телефон, щоб вас ніхто не відволікав, і можна було зосередитися на ваших бажаннях. Не починайте роботу в поганому настрої або якщо ви хворієте або чимось засмучені.
  2. Найбільш зручний варіант – дошка коркова для бажань, до якої можна кріпити фотографії за допомогою голок.
  3. При виборі фотографій звертайте увагу на ті, де ви щасливі, здорові, радісно посміхаєтеся, заряджені позитивом та енергією. Найголовніше, щоб фото вас надихало і ви вірили в себе та в успіх своєї справи.
  4. Правильно обирайте місце, де буде знаходитись ваша пробкова дошка бажань – займати центральне місце на стіні або перебувати у полі зору над вашим робочим столом. У цьому випадку ви можете концентруватись на ній кожну вільну хвилину.
  5. Малюнки повинні відповідати за розміром дошці та бути приблизно однакового формату. Ви можете створити індивідуальні зразки ваших бажань у фотошопі, поєднуючи себе із втіленням своєї мрії. Необов’язково їх підписувати, просто візуально підібрати найбільш точне втілення вашої мрії.
  6. Робіть дошку на зростаючому місяці або в повний місяць, також підійде початок року або дні після вашого дня народження.

 

Активувати карту бажань
Активувати карту бажань

 

Активуємо карту бажань

Щоб створена та заповнена за всіма правилами дошка працювала, її необхідно активувати. Для цього розмістіть на ній те, що ви хочете, але можете дозволити собі прямо зараз – біжутерія, браслет, морозиво або шоколад, предмет невеликої вартості у вигляді зображення. А потім підіть і купіть собі цю річ щоб ваша карта почала працювати. Після того, як ваш настрій покращився, зніміть зображення та розмістіть щось інше. Подальша візуалізація з концентраціями на ваших бажаннях наблизить втілення задуманого у життя. Постарайтеся, щоб створені вами зображення не потрапляли на очі тому, хто ставиться до них із сарказмом і просто не вірить у можливість здійснення бажань.

 

Замовити коркову дошку для карти бажань
Замовити коркову дошку для карти бажань ФОТО: cottonbro – Pexels

 

Де замовити коркову дошку для карти бажань?

Вибрати ідеальний варіант для раціонального розміщення всіх ваших бажань в одному місці – купити коркову дошку для бажань. Вона відрізняється тим, що до неї дуже зручно кріпити картинки та фотографії, а також видозмінювати загальний план після того, як ваші бажання змінилися.

Пропонуємо спеціальні варіанти для від бренду Corky у вигляді дощок розміром 90х60 см та 100х100 см. Щільна основа дошки дозволить використовувати її багаторазово, змінюючи розташування картинок за вашим бажанням.  Також можна вибрати дошку бажань незвичайного виду. Мається на увазі дошка бажань з фізичним розподілом на сектори. В такому форматі можна використовувати наші квадратні дощечки розміром 20х20см. З однієї, або й двох-трьох дощечок можна організувати один сектор карти.
Ви можете купити коркову дошку для ваших бажань у Києві будь-яким зручним для вас способом: оформивши замовлення, залишивши заявку на нашому сайті або зателефонувавши за вказаними нижче номерами телефонів.

Нехай ваші бажання збуваються!

4.9/5 - (15 votes)

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.